21 квiтня 2018Лондон? Берлін? Спарта? Троя!

Cльозогінний газ, каміння, залізна арматура... Думаєте, таке можливе лише в Лондоні чи Берліні? На жаль, ні. Сьогодні все це задіяли проти кількох сотень мирних мешканців Троєщини, які вийшли захистити від забудови свій двір. Двом особам, в тому числі і літній жінці, проломили голови.

А починалося все так. Будівельна компанія захопила ділянку на проспекті Маяковського у київському житловому масиві "Троєщина". Близько 12 години 17 серпня на ділянці проспекту Маяковського між будинками 40 - 52 з’явилась будівельна техніка. Її супроводжувало близько 150 осіб спортивної зовнішності. На питання небайдужих мешканців «ким ви є», відповіді лунали різні – від «будівельників» до «захищаємо об’єкт».

З яких джерел чи кошторисів фінансується оплата 150 осіб спортивної зовнішності - невідомо? Забудовник ділянки "Київміськбуд" на 80% належить громаді Києва. А це означає, що кияни фінансують своє побиття та беззаконня. Президентом компанії "Київміськбуд" є депутат Київради від Блоку Литвина Михайло Голиця.

Як повідомляє наш кореспондент з місця події, спірна ситуація на даній території тягнеться давно. У 2007 році ця ділянка була віддана в оренду, але строк оренди закінчився у 2010 році. За три роки пройшов ряд громадських слухань, за результатами якого мешканці району висловились за створення на цьому місці парку. На момент монтажу забору не було надано документів, що підтверджують дозвіл на його встановлення, та проведення будь-яких робіт на даній ділянці.

Фото: Богдан СОКОЛЬЧУКCopyright © NOVA UKRAINA.ORG
All rights reserved.

Управління впровадженням — ІТР ©2011