21 квiтня 20188

КПІ прийшов, або Чи був ніжним сніжний батл?

2012-01-26 00:17:00. Освіта.
Автор — Валерия ГРАБКОВСКАЯ

Як КПІ-шники переслідують студентів НАУ

Майже три сотні студентів Національного Авіаційного університету стоять на Площі знань в очікуванні КПІ-шників. «Ну все, зараз ми їх порвемо», - чується з натовпу. Несподівано, з парку КПІ виходять більше двох тисяч студентів Політеху. «Здається, нам хана», - сказав розгублений голос одного із студентів НАУ.

Саме так святкували цьогорічний День студента КПІ та НАУ, влаштувавши сніжний батл між університетами.

Гучна битва мала початись о 18:00. Декілька тисяч КПІ-шників зібрались на Площі знань. Це все супроводжувалось гучними криками «КПІ» та великим ентузіазмом, хоча навіть через пів години студентів НАУ все ще не було, тому в натовпі неодноразово звучали здивовані та, часом, роздратовані студентські фрази типу «Ну, і де ж це НАУ?».

Щодо розташування битви, то студенти, мабуть, і самі точно не вирішили, де ж саме вона буде проводитись, тому декілька разів переходили з місця на місце. Вирішивши залишитись у парку, КПІ-шники простояли там до 19 години. Вони остаточно змерзли та вирішили розходитись по домівках, але виявилось, що на Площі знань вже чекають студенти Авіаційного університету.

Тут і почалася битва, котра закінчилась ще більш несподівано. Студенти НАУ, кинувши по декілька сніжок у своїх опонентів, почали тікати, а тисячі студентів Політеху, наздоганяючи, продовжували кидатися снігом.

Частина КПІ-шників так захопилися, що добігли аж до гуртожитків Авіаційного, через що вахтерам довелося зачинити будівлі. Мотивували це так:

"КПІ прийшов".

Валерия ГРАБКОВСКАЯ

]

Copyright © NOVA UKRAINA.ORG
All rights reserved.

Управління впровадженням — ІТР ©2011